Rada Uczelniana ZSP w Radomiu

Strona internetowa Rady Uczelnianej Zrzeszenia Studentów Polskich działająca przy Uniwersytecie Technologiczno-Humanistycznym w Radomiu.
http://zsp.pr.radom.pl/
Organizacja zajmuje się m. in. tworzeniem imprez dla studentów, a także angażuje się w akcje charytatywne oraz realizuje wszelkie projekty kulturalne. Dba o to by radomska studencka społeczność budowała coraz lepszy wizerunek, który nie będzie się kojarzył jedynie z zabawą, ale przede wszystkim z chęcią rozwoju i troską o dobro innych.

Praca nad witryną polegała na wdrożeniu systemu Drupal do istniejącej szaty graficznej. Studenci zarządzający stroną, posiadający odpowiednie uprawnienia, mogą wprowadzać treści za pomocą edytora tekstu TinyMCE. System posiada również możliwość tworzenia galerii zdjęć. W 2012 roku wzbogacono witrynę o odrębną stronę na temat 42. Międzynarodowego Kampusu Artystycznego „FAMA”, gdzie zakres prac ograniczał się do wdrożenia systemu Drupal pod ściśle określone wytyczne (m. in. dotyczące szaty graficznej strony) - http://zsp.pr.radom.pl/fama.

Szczegóły:

  • System CMS: Drupal 6
  • Zakres prac: wdrożenie systemu